BMW Özel Servis

CNR MOTORS BMW ÖZEL SERVİS

İstanbul’da en sayfın bmw servis firmaları arasında yer alan CNR Motors 20 yıllık sektörel tecrübesi ve işinin ehli profesyonel ustalarıyla İstanbul genelinde kaliteli, güvenli, hızlı ve ekonomik bmw özel servis hizmeti vermektedir. Tecrübeli kaporta ve boya ustalarımızla birlikte aynı zamanda tüm sigortalı işlemleri gerçekleştirmektedir.

Onlarca yılın birikimi olan tecrübemizi artık sizlerle paylaşmak istedik. BMW marka aracınızın mekanik veya motor arızalarına çözüm üretmenin yanında yedek parça ve aksesuar isteklerinizi de en uygun, hızlı ve ekonomik çözümlerle temin etmekteyiz.

Kalite, güler yüz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan modern servis anlayışı ile bmw marka aracınızın mekanik bakım onarım, kaporta boya ve yedek parça ihtiyacı CNR Motors tarafından, uzman personelimiz ve teknolojik donanımlarımız ile birlikte kesintisiz olarak karşılanmaktadır.

BMW Elektrik & Elektronik

Son teknoloji ekipmanlarımız ile birlikte otomobilinizin hafızasını tarayarak bütün fonksiyonlarının eksiksiz kontrollerini sağlıyoruz. Herhangi bir arıza veya sorun tespitinde  sizleri bilgilendiriyor ve hızlıca çözümlerimizi uyguluyoruz. Sertifikalı ve deneyimli teknisyenlerimiz, aracınızın sorununu onarmak için sizinle birlikte çalışarak emniyet ve güvenliği sağlama sorumluluğunu üstlenirler. Size şehirdeki en iyi araba hizmetini sunmaya kendimizi adadık.

BMW Motor Mekanik Servis

Tecrübeli ekibimiz son teknoloji arıza tespit cihazlarımızla, aracınızda bulunan en küçükten en büyüğe tüm arızaları tespit ederek sizlere uzman çözümler sunmaktadır. Aracınızda yapılan tüm onarımların kısa sürede tamamlanacağını garanti ediyoruz. Ayrıca, çok çeşitli onarımlar ve kurulumlar dahil olmak üzere her türlü araçta bakım çalışması yapmamızı sağlayan tam donanımlı bir atölyemiz var.

bmw-periyodik-bakim-cnr-motors
bmw-servis-sifirlama

BMW Kaporta Boya

CNR Motors BMW Özel Servis olarak aracınızda oluşan kaporta boya hasarlarını, aracınızı ilk günkü haline getirmek adına profesyonel hizmet sunarak 7/24 hizmetinizdedir. CNR Motors, kalite, hız ve uygun fiyat açısından mümkün olan en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyar. Profesyonellik ve dürüstlük temeli üzerine inşa edilen itibarımızla tanınırız. Güvenebileceğiniz bir BMW servis merkezi olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

BMW Acil Yol Yardım

CNR Motors BMW Özel Servis olarak aracınızın çeşitli sorunlardan dolayı yola devam edememe veya sürüş halindeyken karşılaştığınız problemlerde Acil Yol Yardım ekibimiz hizmetinizdedir. Uzman ekibimiz en kısa sürede size ulaşıp aracınıza gerekli müdahaleleri sağlayarak sürüş keyfinizin kesintisiz devam etmesini sağlayacaktır. Cnr Motors Bmw Özel Servis Acil Yol Yardım hizmetimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Bize WhatsApp'tan Ulaşın!
1