bmw-ozel-servisi-cnr-motors

BMW Özel Servisi

BMW Özel Servisi

CNR Motors BMW Özel Servisi olarak her model BMW marka araca servis hizmeti vermekteyiz. Servisimiz profesyonel oto servis, kusursuz hizmet anlayışı ve uygun fiyat politikasıyla hizmete başlamıştır. CNR Motors, yıllarca yetkili ve özel servislerde teknik servis elemanı olarak hizmet vermiş yetkin ve tecrübeli teknik kadrosuyla hizmet vermektedir. Son teknoloji arıza tespit cihazları ile aracınızın sorunlarını en hızlı şekilde tespit ediyoruz. Dürüst ve şeffaf hizmet anlayışımızla sizin de BMW marka aracınıza servis hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Her model BMW aracın, Motor, Mekanik, Elektrik, Şanzıman, yedek parça ihtiyacını karşılıyoruz. İstanbul’un her bölgesine 7/24 yol yardım ve oto servis hizmeti vermekteyiz.

 

 

bmw-yedek-parca

 

BMW Yedek Parça

BMW Özel Servisi olarak aracınızın sorunlarını teşhis ediyoruz ve genel onarımı sırasında değişmesi gereken parçalar hakkında sizleri bilgilendirip onayınız halinde değişimini gerçekleştiriyoruz. Tüm BMW, Land Rover ve Mini modelleri için yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Stoklarımızda aracınızın değişmesi gereken parçaları mutlaka bulunur. Bu sayede parça değişimi için günlerce hatta aylarca beklemenize gerek kalmaz. Yedek parça hizmetlerimiz hakkında bizleri arayarak sorularınızı sorabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Servisimizde tüm BMW modellerinin kaporta işlemleri yapılmaktadır. Aracınızdaki hasarları anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri iş birliğiyle kasko poliçeniz kapsamında onarıyoruz. Kaliteli işçilik ve üstün teknolojik cihaz yardımı ile sizlere sorunsuz ve nitelikli kaporta hizmetleri sağlamaktayız.

 

 

BMW Kaporta

Kaporta aksamı plastik materyalden üretildiği için kaportaya uygulanan boya işlemi aracın geri kalan bölgelerine uygulanan boya işlemlerinden farklıdır. BMW Özel servisimizde renk bilgisayarı yardımı ile ton farkı olmaksızın kaportalardaki tüm boya işlemlerini titizlikle yapıyoruz. Opal ve metalik renklerin tümünde yüksek renk tutarlılığını sağladığımız fırın boya işlemini, profesyonel boya ekipmanları ile uyguluyoruz.

  • BMW KAPORTA TAMİR ONARIM
  • BMW KAPORTA BOYA
  • BMW KAPORTA BOYA KORUMA

 

Kaporta Tamir Onarım

BMW özel servisimizde sizlere, tecrübeli teknisyenlerimizle yüksek standartlı hizmet sunmaktayız. Kaporta aracın görünümünde ön planda olan bir aksamdır. BMW’nizin dış görünüşünün kusursuz olması için kaportanıza eksiksiz bir işçilik yapılması gerekir. Fabrika standartlarında işçilik kalitesi sunan BMW Özel servisimize aracınızı getirebilirsiniz. Kaporta hizmetlerimizle ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlere iletişim numaralarımızdan hemen ulaşın.

 

 

bmw-motor-onarim

 

Mekanik aksamlar için CNR Motors BMW Özel Servisimiz bünyesinde hasar tespit, onarım ve tamirat hizmetleri, periyodik bakımlar dahil tüm taleplerde hizmet verilmektedir. Mekanik sistemler tüm araçların en önemli noktaları olup işçilik kalitesi en yüksek seviyede olmalıdır. Hem sizin hem de aracınızın sağlığı için mekanik bakımlara önem göstermelisiniz.

 

En Yakın BMW Servisi

CNR Motors BMW Özel servisi bünyemizde her model BMW aracın mekanik aksam sorunları giderilmektedir. Mekanik bölümünde görev yapan tüm personelimiz ve teknik kadromuz günümüz araç ve mekanik sistemlerinde tecrübeli ve deneyimlidir. Araçlarınızın Mekanik sorunları için güvenle bizlere teslim edebilir ve kısa sürede en iyi performans alacak şekilde teslim alabilirsiniz.

 

 

BMW Elektrik Arızası

Aracınızın tüm elektrik sorunları ve arıza tespit işlemlerini donanımlı teknolojik cihazlarımız ve tecrübeli teknik kadromuzla yapmaktayız. CNR Motors BMW özel servisi bünyesinde Land Rover, Porsche, Mini, BMW marka araçların Elektrik elektronik arızalar tespiti ve onarımı yapılmaktadır.

Oto elektrik işlerinizde alanında uzman teknik kadromuz sizlere en kısa sürede hizmet sağlamaktadır. Hem kaliteli işçilik hem de hızlı ve garantili işlem sunabilmekteyiz. Elektrik arızaları için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Dilerseniz telefonla servisimize ulaşabilir ve konu hakkında teknik bilgi alabilirsiniz.

 

Diğer yazılarımıza da göz atmak isteyebilirsiniz:

  1. BMW Periyodik Bakım – CNR Motors
  2. Land Rover Motor Lambası Nasıl Sıfırlanır – CNR Motors
  3. BMW Servis Sıfırlama – CNR Motors
  4. Mini Cooper Periyodik Bakım – CNR Motors
  5. Land Rover Maslak Servisi – CNR Motors
  6. Mercedes Özel Servisi – CNR Motors

 

Bize WhatsApp'tan Ulaşın!
1