CNR Motors Hizmetlerimiz

CNR Motors Hizmet Ayrıcalıkları

 CNR Motors olarak, Aston Martin, BMW, Mini Cooper, Mercedes, Land Rover, Range Rover, gibi lüks segmentteki aracınızı en iyi anlayabilecek, en tecrübeli ekibe sahiptir. Marka ve model farketmeksizin tüm lüks araçlarınız için uzman, eğitimli ve tecrübeli takım arkadaşlarımızla lüks araç servisi hizmetlerimizden faydalanma imkanını sizlere sunuyoruz. Güncel trend teknolojilere sahip servisimiz aracınızdaki sorunları hızlıca tespit ederek sizlere detaylı bilgilendirmeyi yapar ve onay doğrultusunda aracınızın işlemlerini tamamlayarak en kısa sürede sizlere teslim eder.

 

CNR Motors  hizmetleri arasında, bakım & onarım işlemleri, elektronik arıza onarımı, motor ve şanzımanlarda oluşan sorunların giderilmesi, yazılım ve mekanik güncellemeler gibi bir çok hizmet mevcuttur.

 

CNR Motors Otomobil Bakımı

Aracınızın performansını ilk günkü gibi stabil ve yüksek verimde kalmasını sağlaması amacıyla ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Sadece mevcut arızaları gidermiyoruz, meydana gelebilecek olan olası arzaları da gidererek olası kaza ve arızalardan sizleri koruyarak gereksiz maddi kayıpların da önüne geçmekteyiz. Sizlerin ve sevdiklerinizin güvenliği bizler için önemli.

 

range-rover-servisi-cnr-motors-periyodik-bakim

 

Elektrik ve Elektronik Arıza Giderimi

Tecrübeli ekibimiz aracınızın görsel, son teknoloji ekipmanları ile birlikte derin elektrik ve elektronik arıza tespitlerini gerçekleştirerek büyük bir titizlikle çözüme ulaştırır. Aracınız için gerekli tüm yazılım güncellemelerini yaparak aracınızın elektronik ömrünü uzatır.

 

Debriyaj ve Şanzıman

Aracınızın tüm motor gücünü tekerleklere yansıtmasını sağlayan ünitelerin başında debriyaj ve şanzıman gelmektedir. Debriyaj ve şanzıman aracınızın motorunun enerjisini kontrol etmektedir. Bu sebepten dolayı aracınızın güvenliği ve performansının ilk günkü gibi olması için debriyaj ve şanzımanınızın düzenli olarak kontrol edilmesi ve bakımdan geçmesi gerekmektedir. Herhangi bir arızanın önceden önüne geçebilmek için debriyaj ve şanzıman bakımı önemlidir. Aracınızın debriyaj ve şanzımanı için gerekli kontrol, bakım & onarım işlemleri tecrübeli ve deneyimli personellerimiz ile birlikte yapılmaktadır.

 

aston-martin-servisi-yedek-parça-cnr-motors

 

Fren

Fren sistemi aracınızda hem sizin hem de sevdiklerinizin güvenliği açısından en önemli ünitelerinden birisidir. Fren sistemlerinde yaşanabilecek herhangi bir arıza veya aksaklık çok ciddi sonuçlar doğurabilmektedir. Fren sistemlerinizin üstün teknoloji ekipmanlar ile birlikte kontrolü tecrübeli ekibimiz tarafından sağlanarak sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlamayı kendine görev bilmiştir. Sizi ve sevdiklerinizi koruyan aracınızın güvenliğini artık biz sağlamaktayız.

 

Süspansiyon

Aracınızın süspansiyon sistemleri aracınızın yol tutus kalitesini etkileyen en önemli ünitelerdendir. Sürüş keyfinin sürücüye yansıması ve bu keyfi sonuna kadar yaşamanız açısından çok önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca yol kalitesinden dolayı kaynaklanan baskı ve darbelerin şiddetini emerek aracınızı koruma adına önemli bir rol oynar. Aston Martin, BMW, Mini Cooper, Mercedes, Land Rover, Range Rover, gibi lüks segment araçlarınızın, süspansiyon ve direksiyon sistemininin bakımını, onarımını, üstün kalite hizmet anlayışı ile birleştirerek sizlere güvenli, aracınızın ömrünü uzatan ve keyifli bir sürüş tecrübesi sağlar.

 

 

Motor

Otomobilinizin kalbi olarak nitelendirebileceğiniz kısmı olan motoru aracınızın yürüyen aksamına gerekli güç, yakıt, aküden alınan enerjiyi, aks ve milleri döndürerek sağlamaktadır. Bu da aracınızın performansı açısından ne kadar önemli olduğunun en büyük göstergesidir. Aracınızın motorunun verimli ve stabil çalışması sadece aracınızın performansını değil, güvenliğini ve sürüş keyfini de cok ciddi derecede etkilemektedir. Aston Martin, BMW, Mini Cooper, Mercedes, Land Rover, Range Rover, gibi lüks segment araçlarınızın motor bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yerine getirmekteyiz.

 

Diğer yazılara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  1. Bentley Servisi – CNR Motors
  2. Mercedes Servisi – CNR Motors
  3. Land Rover Servisi – CNR Motors
  4. Aston Martin Servisi – CNR Motors
  5. Mini Cooper Servisi – CNR Motors

 

 

Bize WhatsApp'tan Ulaşın!
1