CNR-Motors- Mercedes-Benz-Yetkili-Servis-kaza-yonetimi

CNR Motors Mercedes Benz Yetkili Servis Aracınız Emin Ellerde…

CNR Motors Mercedes Yetkili Servis

CNR Motors Mercedes Yetkili Servis, müşterilerinin satış sonrası hizmetler konusundaki yüksek beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Odak noktamız, yıldız sahiplerini konforlu bir ortamda ağırlamak ve Mercedes-Benz araçlarına yüksek kalitede teknik servis hizmeti sunmaktır.

Yarım asra yaklaşan tecrübemiz ve hizmet kültürümüzle yıldızları CNR Motors’a bekliyoruz.

 

Mercedes Yetkili Servis Hizmetleri

Servise gelmenize gerek kalmadan önce kolay randevu imkanı ve Ücretsiz vale hizmeti ile adresten al ve teslim et Hizmeti CNR Motors’da

CNR Motors Mercedes Yetkili Servis merkezi ile iletişime geçerek randevu alın, siz servise gelmeden önce servis için tüm hazırlıkları yapalım. Hızlı araç onayı ve hızlı programlı bakım gibi ayrıcalıkların keyfini çıkarın. Randevu telefon numaramız 0212 346 28 30’u ararsanız santral sizi müşteri hizmetleri temsilcimize yönlendirecektir. Randevu saat kaybını en aza indirmek için aracınızın ehliyet, servis defteri ve kilometre bilgilerini hazır bulundurmanızda fayda var. Müşteri irtibat sorumlumuz, bakıma gelmeden önce aracınızın CRM muhasebesini ve ön iş emrini organize eder. İstek ve şikayetlerinizi bir ön iş emrinde listeler ve gerekli işlemleri ve güncellemeleri 1 gün önceden servis kayıt memuruna gönderir. Müşteri danışmanlarımız, gelişiniz için tüm hazırlıkları yaparlar. Ücretsiz teslim alma ve teslimat hizmetinden (Ücretsiz Vale) yararlanmak istediğinizi müşteri temsilcimize bildirerek planlama yapabilirsiniz. CNR Motors’un müşterilerine sunduğu bu özel hizmet ile hem zamandan tasarruf edebilir hem de gün içindeki işlerinizi planlayabilirsiniz. Geç kalacaksanız veya gelemeyecekseniz lütfen “Hizmet Resepsiyonu” ile iletişime geçerek durumunuzu bildiriniz.

CNR-Motors-Mercedes-Benz-Yetkili-Servis-bakim

Mercedes Aracınızla Servis Kabule Geldiğinizde;

Otopark sorumlumuz aracınızla sizi karşılayacaktır. Otopark yöneticimiz aracınızı otoparkımıza çekecektir. Randevu aldığınızda, servis yöneticimiz randevu alma sisteminden araç bilgilerinizi ve adınızı ister ve ilgili müşteri danışmanına talimat verir. Randevusuz gelmeniz durumunda yöneticimiz Müşteri Danışmanlarının ve hizmetin uygunluğunu kontrol edecek ve sizi en kısa sürede Müşteri Danışmanı ile görüşmeniz için bekleme alanına yönlendirecektir. Müşteri danışmanınızı beklerken aracınızla ilgili servis temsilcimize ileteceğiniz soru ve şikayet bilgileri, müşteri danışmanı randevunuzun daha iyi geçmesine yardımcı olacaktır.

 

Mercedes Yetkili Servis Müşteri Danışmanınız Reğberliğinde “Aktif Araç Kabul” İşlemleri ve Kontrolleri

Aracınızın bakım ve onarımı ile ilgili talep ve şikayetlerinizi müşteri danışmanınız ile birlikte ilettiğiniz kişiye özel hizmet süresine “Araç Kabul Hizmeti” denir. Aktif aracın teslim alınması sırasında iş emirleri düzenleyerek bakım – onarım, itiraz ve şikayetleri gideriyoruz. Aracınızdaki kişisel eşyalarınızı müşteri danışmanına bildirmenizi rica ederiz. Aracınızın yakıt seviyesini ve aktif araç kontrol noktalarını sağlıyoruz. Müşteri danışmanımıza (geçmiş olaylar dahil) sağladığınız ek bilgiler, aracınızdaki arızaların hızlı bir şekilde tespit edilmesine ve onarılmasına yardımcı olacak ve ciddi arızalara yol açan sorunların erken tespit edilmesini kolaylaştıracaktır. Müşteri danışmanı ile yapılan şikayet ve taleplerin yanı sıra ek araç muayeneleri de “Aktif Araç Kabulü” hizmeti olarak adlandırılmaktadır. Muayene sonrasında olası onarım işlerinin koordinasyonu esas alınarak sürüş güvenliğiniz ve aracınızın uzun ve ekonomik çalışma koşulları garanti altına alınır. Araç bakım ve onarımları sırasında güvenliğinizi tehlikeye atmamak ve atölyemizin verimliliğini düşürmemek için atölyeye girmemenizi tavsiye ederiz. Aktif araç doğrulama işleminden sonra tahmini teslimat süresini öğrenebilirsiniz.

CNR Motors Mercedes – Benz Periyodik Bakım İşlemleri Sayesinde Sizin Güvenliğiniz ve Aracınızın Değeri Koruma Altında

Aracınızı sağlıklı tutmak ve arızalı parçaları değiştirmek, daha sonra ve daha ciddi araç hasarlarını önlemek için hassas bir konudur.

Periyodik Bakım İşlemlerinin, zamanında, düzenli ve eksiksiz şekilde yapılması, aracınızın ve kullanıcının güvenliği için son derece önemlidir. Mercedes-Benz’inize en az sizin kadar değer veriyor ve kıymetini biliyoruz. Profesyonel olarak eğitilmiş ve sertifikalı servis personelimiz, birinci sınıf hizmet sağlamak için gereken bilgiye ve özel araçlara sahiptir.

Olası aşınma ve yıpranma böylece zamanında tespit edilebilir. Bu sayede büyük onarımlardan ve bunun sonucunda ortaya çıkan masraflardan kaçınılır. Düzenli randevular için endişelenmenize gerek yok: Mercedes standart servis aralığı göstergesi, servisten önce servis olarak size bir sonraki servisi otomatik olarak hatırlatacaktır.

Periyodik bakım veya onarım çalışmaları için ücretsiz yedek araçtan faydalanırsınız. Stoklarımızda sınırlı sayıda yedek araç bulunmaktadır.

Aşağıdaki listede belirtmiş olduğumuz işlemler aracınızın kilometresi ve kullanım süresine bağlı olarak – hangisinin süresi önce dolduysa- değişkenlik gösterebilir fakat genel kapsamı aşağıdaki gibidir:

 • Aracınızın Motor yağı ve filtre değişimi (her 15.000 km/12 ayda bir)
 • Aracınızın Şanzıman filtre ve şanzıman değişimi (C Serisi ve dahaüst segment araçlarınızda 7 vites şanzıman için 120.000 km/5 yıl, diğer mercedes araç tipleri konusunda model ve üretim yıllarına göre değişim gösterir.)
 • Hava filtresi eleman değişimi (her 15.000 km/12 ayda bir)
 • Toz filtresi değişimi (her 15.000 km/12 ayda bir)
 • Cam suyu seviyesinin kontrolü ve eksiklerin tamamlanması (her 15.000 km/12 ayda bir)
 • Aracınızın Yakıt Filtresi Değişimi (dizel araçlarda her 15.000 km/12 ayda bir)
 • Aracınızın Buji kontrolü ve değişimi (benzinli, 4 silindirli motorlu araçlarda her 45.000 km/36 ayda bir)
 • Fren hidroliklerinin kontrolü değişimi (her 24 ayda bir)
 • Panoramik cam tavan kontrolü ve bakımı (her 45.000 km / 36 ayda bir)
 • BlueTec ve Adblue katkısı değişimi (her 15.000 km/12 ayda bir)

 

Mercedes Yetkili Servis Kapsamı 1

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kontrol ve bakım işlemleri aracınızın kilometresi ve süresine bağlı olarak uygulanır. Ekstra:

 • Fonksiyon Denetlemesi: Sinyal lambaları, ikaz flaşörü, korna, kontrol lambaları, korna, ön ve arka aydınlatma, selektör, cam ilecekleri ve yıkama tertibatı
 • Servis göstergesine sahip olan ASSSYST araçlarda kombine gösterge sıfırlanması
 • Motor soğutma sistemi, don önlemi, korozyon ve akü sıvı seviyelerinin kontrolü ve gerekli durumlarda takviyesi.
 • Lastik basıncı, motor kaput emniyet kancası kontrolü ve menteşelerin yağlanması, kilit, bagaj aydınlatmasının kontrolü gibi diğer denetleme işlemleri

 

Mercedes Yetkili Servis Kapsamı 2

Bu kapsamda yukarıda 2 liste halinde vermiş olduğumuz kontrol ve bakım işlemlerine ekstra olarak:

 • Direksiyon kremayerinde fren testi
 • İşlevsel kontrol: korna, el feneri, dörtlü flaşör, dönüş sinyalleri, dönüş sinyalleri, kabin lambaları, ön ve arka lambalar, ön cam silecekleri, ön cam yıkayıcı, far temizleyici, emniyet kemerleri ve kemer tokaları
 • Akü sıvı seviyesi kontrolü
 • Fren diski kalınlığı ve durum kontrolü, fren balatası kalınlığı kontrolü
 • Lastik hasarı kontrolü, diş derinliği ölçümü, lastik basıncı ayarı
 • Şasinin tüm görünür parçalarında sızıntı ve hasar kontrolü
 • Ön aks, kısa Uzun açıklıklı bağlantı çubuklarının muayenesi, lastik burçların muayenesi ve genişliğin belirlenmesi: Donmaya karşı koruma, fren sistemi, hidrolik direksiyon, ön cam yıkayıcı dahil motor soğutma sistemi
 • Motor gaz kelebeği bağlantılarının yağlanması, kullanım kolaylığı ve oturması için bağlantı kontrolü
 • Kaput kilidi, güvenlik kancası ve menteşelerinin yağlanması
 • Yağlama yükseklik sistemi
 • Far ayarı, ayar (Kafa ayarı
 • Ön cam sileceklerinin muayenesi, gerekirse siparişe göre değiştirilmesi
 • Lastik contasının son kullanım tarihinin muayenesi TIREFIT
 • Bagaj lambalarının muayenesi

Bakım hizmeti yalnızca 10/97’den sonra üretilmiş ASSYST bakım hesaplayıcısı olan araçlar için geçerlidir. AMG araç hizmetlerinin kapsamı değişebilir.

Kilometre ve zamana bağlı olarak ayrıntılı ve kapsamlı servis (bakım ve değiştirme ihtiyaçları ve aşırı veya erken aşınma, yanma, eskime, kullanım ve çevre kirliliği ve aşınma ve yıpranma nedeniyle ek işler) ve daha fazla bilgi için Mercedes-Benz bayinize başvurun.

Mercedes Aracınızın Tüm İşlemleri Tamamlandıktan Sonra Servisimize Döndüğünüzde;

Servisimiz aracınızı teslim etmeden önce son bir kontrol gerçekleştirir. Son muayenede ayrıca aracınızın sürüş güvenliğine yönelik genel bir muayene yapılırken, kılavuzda belirtilen bakım önlemlerinin yerine getirilip getirilmediği de kontrol edilir. Müşteri danışmanınız iş emri içeriğine göre yapılan işlemleri size bildirir ve iletilmek üzere hizmet faturası bilgilerini iletir. Aracınızı teslim alırken kontrol etmenizi ve memnun kalmadığınız ya da açıklamasını istediğiniz durumları müşteri danışmanınıza bildirmenizi rica ederiz. Onayınız ile müşteri danışmanı sizi fatura ve ödeme işlemleri için kasaya yönlendirecektir. Garanti dışı onarımlarda servisimizde değiştirilen yedek parçalar, talebiniz ile birlikte bakım işleminden sonra tarafınıza teslim edilecektir. Teslim edilmeyen parçalar, bertaraf veya geri dönüşüm için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylanmış firmalara teslim edilir. Dilerseniz değiştirilen yedek parçaları garanti işlemlerinde görebilirsiniz. Servis teyidi, servis işlemleri, servis sırasında veya sonrasında ortaya çıkan memnuniyetsizlik ve önerileriniz için Mercedes yetkili servis merkezi müşteri ilişkileri temsilcilerimizden herhangi biri ile iletişime geçebilirsiniz. Servis çalışanlarımızdan Müşteri İlişkileri Müdürümüz, aldığınız hizmetten memnun olup olmadığınızı değerlendirmek için 3 gün içerisinde sizinle iletişime geçecektir. Müşteri İlişkileri Müdürü’ne ileteceğiniz her türlü memnuniyetsizlik, öneri ve yorumlarınız CNR Motors’müşteri memnuniyeti ekibine iletilecek ve sizlere konu ile ilgili geri bildirim sağlanacaktır. Yapmış olduğunuz, dilek, öneri ve şikayetleriniz, dikkatlice incelenmekte, bildirilmekte ve takip edilmektedir.

CNR-Motors-Mercedes-Benz-Yetkili-Servis-kaza-yonetimi

 

Kaza Yönetimi

Mercedes Aracınıza Layık Olan En Yüksek Standartlarda Kalite Hasar Onarım İşlemleri İçin CNR Motors’u Tercih Edin

Yıllar süresince kazanmış olduğumuz kaza onarım tecrübelerimize güvenebilirsiniz: uzmanlarımız Mercedes otomobilinizi en ince ayrıntısına kadar inceleyecektir. Her şeyden önce aracınızın değerini ve sizin güvenliğinizi korumak için hasarları onarımına maksimum özveriyi göstereceklerdir.

Mercedes-Benz hasarının onarımı söz konusu olduğunda, güvenliğiniz ve yolcularınızın güvenliği en önemli kriterdir. Uzmanlarımız onarım çözümlerini bu prensibe göre seçmektedir. Mercedes-Benz Hasar Onarımının ana hedeflerinden biri, karmaşık elektronik ve güvenlik fonksiyonlarındaki olası kazaları tespit etmek ve onarmaktır. Teknisyenlerimiz tüm Mercedes-Benz onarım çalışmalarını standartlara uygun olarak gerçekleştirmektedir.

 

CNR Motors Yetkili Servis Kalitesiyle Mercedes Orjinal Yedek Parça ve Aletler

Onarım işleminden sonra Mercedes aracınızın orijinal kalacağından ve uzmanlarımızın orijinal Mercedes-Benz parçaları kullanacağından emin olabilirsiniz. Kullanılan alet ve yöntemler, Mercedes-Benz araçları için en yüksek kalite standartlarını ve gereklilikleri karşılamakta ve bu süreçlere sıkı bir şekilde uyulmaktadır.

 

Mercedes Mini Onarım Hizmetleri Mercedes Yetkili Servis CNR Motors’ta! Mercedes Benz Mini Onarım Hizmeti ile Küçük Şanssızlıkların İzini Aracınızdan Silin!

Kaporta, boya, plastik aksam, tampon, iç  ve ön cam onarımlarını içeren mini onarım hizmeti ile aracınızın ilk günkü orijinalliğini koruyun. Çizikler, küçük ezikler, tümsekler, ezikler, delikler vb. aracınızda özel onarım yöntemleri ve ekipmanları ile CNR Motors Mercedes Yetkili Servis ‘te. Mercedes – Benz Aracınız hızlı ve ekonomik bir şekilde onarılır. Mercedes-Benz’inizin özelliklerini ve estetiğini korumak için, aracınızı  özelliklerini en iyi bilen mercedes yetkili servisimize emanet etmenizi öneririz.

CNR-Motors-Mercedes-Benz-Yetkili-Servis-yedek-parca

Mercedes Yetkili Servis Oto Kuaför ve Cam Filmi Hizmetleri

 

Yaşam Alanınızın bir Parçası Olan Mercedes’inizin Temizliği Sırasında Güven ve Kalite En Önemli Kriterdir

Maddi ve manevi zarara uğramamanız için sizlere en uygun ve kaliteli şartları sunuyoruz. Detaylı iç temizlik, koltuk ve boya koruma, alanların derinlemesine  temizliği ve daha birçok uygulama sayesinde aracınız kirli kalmayacak.

Boya Koruma

Aracı güneşte bıraktıktan sonra veya kaporta sıcakken yıkamayın. Bu sayede rengin parlaklığı azaltılır. Kuş pislikleri araç kaportasında ve boyasında ciddi hasarlara neden olur. Fark ettiğiniz anda temizleyin.

Detaylı Temizlik

Temizlik için asitli temizlik maddeleri kullanmayınız. İç hava difüzörünün içinde veya çevresinde parfüm vb. basmayın Boyayı genellikle yılda bir, aracınız ormanda veya çok tozlu bir ortamdaysa altı ayda bir temizleyin.

Motor Temizliği

Bir aracın motorunda zamanla biriken kir, katran, katran ve yağ kalıntıları aracın çalışmasını etkileyerek bir süre sonra  yakıt tüketimini artırır. Motor yıpranır ve ömrünü kısaltır. Motoru koruyarak dış etkenlerin motora vereceği zararlar en aza indirilir ve uzun ömürlü ve kalıcı  temizlik sağlanır.

Döşeme temizliği

Kumaş, koltuk ve halı üzerine püskürtülebilen özel koruyucu kimyasal, kalıcı lekeleri önler. Vinil koruma sisteminde, vinil bileşenlerin kılcal damarları ile UV radyasyonu arasına toz dolar. Işınlarıyla korur ve  çatlamasını engeller. Deri yüzeylere özel bir deri ve kumaş koruyucu kimyasal uygulanarak derinin zamanla kurumasını ve çatlamasını engeller.

Jantların temizlenmesi

Jantların kirlenmesinin ana sebebi döşemeden çıkan tozdur.Tekerleklerin kararmasının ve siyah noktaların oluşmasının sebebi fren balatalarından çıkan tozdur ve jantlar da çevreden dolayı çok kirlenir. . Bunun dışındaki çevresel etkenler, yağmur, çamur, katran lekeleri vb. Gibi etkenlerden dolayı da fazlaca kirlenmektedir. Uygulama sonrası Mercedes’inizin jantları daha parlak görünür. Yüzeye ulaşan tekerlek korumaları, balata tozu, yağ vb. Bu, kirin yüzeye yapışmasını önler.

 Cam Filmi

Araba sürmek Hiçbir şey güneşin parıltısından daha tehlikeli değildir. Cam filmleri  bu sorunu tipine göre ortadan kaldırarak daha rahat bir görüş ve sürüş deneyimi sağlarken, bir çarpışma anında cam kırılmasının araca girmesini ve cam kırılmasından kaynaklanan yaralanmaları da engeller. Daha rahat ve güvenli sürüş yapabilmeniz için ısı ve parlamanın araca girmesini engeller. Camlar için güvenlik filmleri, son günlerde artan hırsızlık ve adam kaçırma olaylarına karşı güvenli bir çözüm sunuyor. Cam güvenlik filmleri yollardaki araçların kabusu haline gelen kaçakçıları şaşırtarak sürücüye önlem alması için zaman tanıyor. Cam filmleri aracınızın dışını güzelleştirmenin yanı sıra güneş ışınlarının zamanla oluşturabileceği çatlama ve solmalardan da aracın içini korur. Cam filmi ile aracınıza ve cildinize gelen güneş hasarlarını en aza indirebilirsiniz.

 

CNR-Motors-Mercedes-Benz-Yetkili-Servis-oto-kuafor-cam-filmi

 

Mercedes – Benz Orjinal Yedek Parça

CNR Motors Mercedes Yetkili Servis, Mercedes-Benz Orijinal Parçaları ile Mercedes-Benz’inizin güvenebileceğiniz Mercedes-Benz kalitesini koruduğundan emin olur…

Mercedes-Benz Orjinal Yedek Parçaları, aracınızın diğer bileşenleri ve sistemleriyle uyum içinde çalışacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve şunlardan yapılmıştır: mevcut en iyi malzemeler. Aracınızla aynı yapı kalitesine sahip yeniden üretilmiş parçalar, titizlikle test edilir, yani her parça tamamen sertifikalıdır. Yalnızca orijinal Mercedes-Benz yedek parçalarının kullanılması, kat edilen her kilometreyi ölçülebilir hale getirir. Uzun ömür, güvenlik ve garanti, orijinal yedek parça satın almak için birçok nedenden sadece birkaçıdır.

Tarihteki ilk otomobil şirketi, dayanıklılığı parçalara aktarmamız için bize  zaman ve bilgi verdi. Orijinal yedek parçalar sadece çalışmaz, aynı zamanda daha uzun ömürlüdür. Kalite, bir parçanın sadece  ne kadar iyi performans gösterdiğini değil, zaman içinde ne kadar iyi performans gösterdiğini ifade eder. Orijinal parçalar aracınız için özel olarak tasarlandıkları için uzun ömürlüdür; Diğer parçalardan daha iyi otururlar, diğer parça ve sistemlerle çalışmak üzere tasarlanmışlardır ve mevcut en iyi malzemelerden yapılmıştır.

CNR-Motors-Mercedes-Benz-Yetkili-Servis-yol-yardim

 

Mercedes – Benz Acil Yol Yardım

Mercedes-Benz Orijinal Parçaları ile Mercedes-Benz’inizin güvenebileceğiniz Mercedes-Benz kalitesini koruduğundan emin olun…

Mercedes-Benz Genutive Parçaları, aracınızın diğer bileşenleri ve sistemleriyle uyum içinde çalışacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve şunlardan yapılmıştır: mevcut en iyi malzemeler. Aracınızla aynı yapı kalitesine sahip yeniden üretilmiş parçalar, titizlikle test edilir, yani her parça tamamen sertifikalıdır. Yalnızca orijinal Mercedes-Benz yedek parçalarının kullanılması, kat edilen her kilometreyi ölçülebilir hale getirir. Uzun ömür, güvenlik ve garanti, orijinal yedek parça satın almak için birçok nedenden sadece birkaçıdır.

Tarihteki ilk otomobil şirketi, dayanıklılığı parçalara aktarmamız için bize  zaman ve bilgi verdi. Orijinal yedek parçalar sadece çalışmaz, aynı zamanda daha uzun ömürlüdür. Kalite, bir parçanın sadece  ne kadar iyi performans gösterdiğini değil, zaman içinde ne kadar iyi performans gösterdiğini ifade eder. Orijinal parçalar aracınız için özel olarak tasarlandıkları için uzun ömürlüdür; Diğer parçalardan daha iyi otururlar, diğer parça ve sistemlerle çalışmak üzere tasarlanmışlardır ve mevcut en iyi malzemelerden yapılmıştır.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bize WhatsApp'tan Ulaşın!
1