Mercedes Servisi

MERCEDES SERVİSİ

CNR Motors Maslak Mercedes Servisi Mercedes marka araçların;  GT, A Serisi, B Serisi, CLA, CLK, CLS, C Serisi, E Serisi, SLK, S Serisi,

 190, 200, 230, 300, EQC, GL, GLA, GLB, GLC, GLE, GLK, G Serisi, ML, X modellerine oto servis hizmetleri verilmektedir. Periyodik bakım, motor bakım & onarım, yağ & filtre değişimi, klima kontrolleri, genel oto onarım & bakım ve bilgisayarlı arıza tespiti hizmetlerinin yanında birçok farklı hizmeti CNR Motors’da Mercedes marka araç sahipleriyle buluşturuyoruz. Her biri kendi alanında uzman olan CNR Motors personeli, en güncel teknolojik donanımı ve müşteri memnuniyetini ilke edinen hizmet politikasıyla sizlerin tüm ihtiyaçlarına bireysel çözümler getiriyor.

Mercedes marka aracınızda eskiyen, eksilen, aşınmış parçaların değişimi, orjinal ve üretici kalitesine eşdeğer yedek parçalarla CNR Motors’da gerçekleştiriliyor. Siz de Mercedes’inizde ortaya çıkan problemlerin giderilmesi için vakit kaybetmeden bizlere ulaşabilir, kaliteli hizmet ve en uygun fiyat deneyimini yaşayabilirsiniz.

CNR Motors Mercedes Servisi Mercedes Marka Araçlarda Profesyonel Bakım

Marka uzmanlığı, özellikle tüm Mercedes modelleri için bakım operasyonunun vazgeçilmez bir parçasıdır. Araç sahiplerinin bakım işlemleri sırasında hem hizmet kalitesi hem de kusursuz performans beklentileri vardır. Bu beklentilerin karşılanabilmesi için ise konusunda uzman bir ekip gerekir. CNR Motors Maslak Mercedes Servisi tarafından sunulan E Serisi, SLK, S Serisi, 190, 200, 230, 300, EQC, GL, GLA, GLB gibi tüm model bakımlarında; marka uzmanlığı sayesinde profesyonel uygulama planları gerçekleştirilir.

Gerek mevsimsel bakımlar gerekse kilometre başı bakımlara, ani hasar tamirlerinden rutin kontrollere kadar tüm Mercedes marka araçların işlem güvenliği ve bakım hizmetleri en uygun fiyat politikalarıyla gerçekleşirse; Mercedes sahiplerinin nitelikli ve kaliteli hizmet beklentileri karşılanabilir. Bu durum göz önüne alındığında servis hizmeti alınacak firma tercihi sırasında, yetkinliğini ve profesyonelliğini ispatlamış yetkili servisler tercih edilmelidir.

Mercedes Periyodik Bakım

Mercedes marka aracınızın sahip olduğu tasarım ve mekanik özellikler, tüm bakım ve tamirat işlemlerinin yetkin ve profesyonel bir ekip tarafından planlanmasını gerektirir.  Çünkü ekibini marka uzmanlığı ve yetkinlik çerçevesinde geliştirmiş bir markanın desteği sayesinde orijinal malzeme kullanımından profesyonel uygulayıcı avantajına kadar pek çok katma değer sağlanır. Bu katma değer, araç kullanım güvenliği ve sürüş deneyiminin iyileştirilmesi beklentilerini kusursuz biçimde karşılar. CNR Motors Maslak Mercedes servisi tarafından sağlanan tüm bakım ve onarım hizmetleri, yetkin bakım kriterlerine uygun şekilde ve araç güvenliğini destekler biçimde kurgulanır.

Doğru yapılan araç bakımı, bir arabadaki tüm temel çalışma parçalarını mükemmel koşulda tutar. Günümüzde araç kullanmak oldukça maliyetlidir. Yakıt masrafları, motorlu taşıt vergisi, trafik sigortası, kasko, otopark ücretleri, onarım masrafları ile uzayıp giden bu liste yüzünden araç sahibi, ekstra maliyetleri ortadan kaldırmanın en iyi yolunu bulmalıdır. Bunu yapmanın en iyi yolu düzenli ve doğru şekilde araç bakımı yaptırmaktır. Bunun için deneyimli ve işini severek yapan tutkulu kişiler tarafından sağlanan araç bakım hizmetleri tercih edilmelidir.

Bir araç sahibinin aracı için yapabileceği en önemli şey, deneyimli ve yetkin bir araç servisi bulmak ve bu servisle çalışmaktır. İyi bir araç servisinin sadık bir müşterisi olmak, karşılıklı olarak güven inşa eden bir süreçtir. Bir müşterinin ilk defa gideceği bir araç servisine güvensizlikle yaklaşması gibi, araç servisi de tanımadığı bir müşteriye ilk etapta güven duymayabilir. Müşterinin servis sürecinde zaman, emek ve ekstra maliyete yol açacak sorunlar çıkartıp çıkartmayacağını araç servisi başlangıçta bilemez. Fakat zamanla karşılıklı bir güven geliştirilir ve müşteri güvenle aracını servise teslim ederken araç servisi de müşterinin hizmet sürecinde araç servisi ile iş birliği halinde olacağını bilmenin verdiği güvenle işini yapar. Bu yaklaşım ile iki taraf da süreçten en iyi şekilde fayda sağlar.

cnr-motors-mercedes-servisi-motor

Bir otomobilin çalışmasını sağlayan karmaşık mekanizmalar göz önüne alındığında, aracın servis işleminin deneyimli teknisyenler gibi profesyoneller tarafından yapılması son derece önemlidir. Otomobil endüstrisindeki yeni teknolojiler, otomobillerin bakıma ihtiyaç duymadan daha uzun süre kullanılabilmesini sağlasa da bu göz ardı edilmesi gerektiği anlamına gelmiyor. Otomobil üreticileri bile araç bakımı için kullanıcılara tavsiyelerde bulunarak, otomobilin ömrünün uzatılmasına vurgu yapmaktadır. Bu nedenle araçları mümkün olduğunca verimli tutmak için geniş kapsamlı bakım hizmetleri sunarlar. Araç bakımı, araç sahibi aracı satmayı seçtiğinde oldukça faydalı olabilir. Düzenli olarak bakım yapılmış bir otomobil daha yeni bir görünüme ve sorunsuz bir mekanik aksama sahiptir ve bu nedenle daha yüksek fiyata satılabilir. İyi bir araç servisine yatırım yapmak önemli getiriler sağlayabilir.

Araç servisi, temel mekanik sorunların kalıcı hasara dönüşmeden önce çözülmesini sağlar. Sunulan hizmetler, aracın faydasını en üst düzeye çıkararak, koşullar veya amaç ne olursa olsun sürüşü daha keyifli hale getirir. Çevre faktörü otomobil endüstrisinde önemli bir hale geliyor ve bu nedenle, düzenli olarak yaptırılan araç bakımı, CO2 emisyonlarını azaltarak aracın çevre duyarlılığını korumuş olur.

Mercedes C200mercedes-c200

Mercedes-Benz yeni C-Serisi Mercedes için son derece önemli bir model, özellikle de dördüncü nesil modelin 2014’te piyasaya sürülmesinden bu yana 2,5 milyon satmış olması düşünüldüğünde.

Yeni nesilde neler değişti? Platform değil. Yeni C, eski versiyonun temellerinin yoğun şekilde revize edilmiş bir hali olarak karşımıza çıkıyor, ancak her açıdan fiziksel olarak daha büyük. Yeni C serisi, temel düzeni ve iç tasarımı da dahil olmak üzere mevcut nesil S-Serisi’nin teknolojisini önemli ölçüde kullanılıyor. Motorlar, hafif hibrit dört silindirli motorlardan dizel ve benzinli motorlara kadar çeşitlilik gösteriyor.

Bu en yeni nesilde konfor açısından önemli geliştirmeler göze çarpıyor. BMW 3 Serisi ile karşılaştırıldığında, sürüş belirgin şekilde daha yumuşak ve pürüzsüz. AMG Line C-Serisi spor süspansiyona sahip olsa ve standarttan 15 mm daha alçak olsa bile, performansa dayalı bir sürüş tercih ediyorsanız BMW size daha fazla hitap edecektir.

Mercedes, uzun mesafeler en konforlu şekilde kat etmek için tercih edilen markadır. Adaptif amortisörler ve arka tekerlekten yönlendirme gibi seçenekler ile sürüş rahatlığı açısından yeni bir deneyime hazır olun. Bu rahat, güvenli ve teknolojik model, sınırları zorlandığında yumuşak süspansiyonu dolayısıyla kontrolü biraz zorlaşsa da sınıfının önemli alanlarında üstünlüğünü hala koruyor.

Mercedes E200mercedes-e200

S-Serisi, Mercedes’i son derece sofistike, güvenli ve zarif lüks otomobillerin tedarikçisi olarak karakterize eden modeliyse E-Serisi de, S Serisi’nden kısa süre sonra ortaya çıkmış ve S Serisi’nin donanımlarının hepsini olmasa da çoğunu daha küçük, daha ucuz bir pakette sunan küçük kardeşidir.

C-Serisi’nden daha büyük, CLS’den daha klasik ve profesyonel ve SUV kuzeni GLE kadar sonradan kazanılmış zenginliğin ifadelerinden biri değil. E-Serisi Avrupa modellerinden BMW 5 Serisi, Jaguar XF ve Volvo S90’ın yanı sıra daha sıcak iklimlerdeki rakiplerinden Cadillac, Lexus, Infiniti ve Genesis gibi modellerle rekabet ediyor. Yani oldukça önemli bir otomobil. Mevcut model son zamanlarda dünya çapında 1,2 milyon satışı aştı ve milletvekillerinden elit sporculara, dünya starı sanatçılardan iş adamlarına kadar herkes bir E Serisi sahibi olmak için sipariş verdi.

Mevcut E-Serisi 2017’den bu yana piyasada ve 2021’in ilk yarısında oldukça önemli bir değişiklik geçirdi. Stil ustaca güncellendi, Mercedes aktif güvenlik sistemlerini yeniledi, motor serisine birçok plug-in hibrit varyasyon ekledi, ve yeni MBUX ekran denetleyicisine uyacak şekilde dokunmaya duyarlı bir direksiyon simidi düğme tasarımı benimsedi. Büyük bir kolaylık.

Mercedes S400mercedes-s400

Bu yedinci yenilemeye yaklaşırken önceki altı nesil Mercedes S-Serisi’ni düşünmemek imkansız. Kilitlenme önleyici frenler (1978, W116’da) veya hava yastıkları (1981, W126’da) gibi teknolojik yeniliklere imza atan S Serileri otomobil tarihinde kalıcı olarak yer edinmiştir. Çift camlı bir arabayı ilk gördüğünüzde (1991, W140’da) yaşadığınız heyecanı hatırlıyor musunuz?

Bu tamamen yeni S-Serisi ya da tercih ederseniz W223, Sonderklasse’nin 1972’de ortaya çıkışından bu yana muhtemelen en büyük sıfırlama olduğundan, kırk yıl ileriye bakmak ve geleceğin evren hükümdarlarını neler bekleyebileceği hakkında spekülasyon yapmak cezbedici. . Baş döndürücü, geleceği her zamankinden daha fazla öngören bir araç ve tüm Mercedes bükülmelerinin anası ve babası olan bağlantı, dijitalleşme, elektrifikasyon ve özerklik gibi modern saplantılar sunuyor.

Diğer yazılarımıza da göz atmak isteyebilirsiniz:

  1. BMW Periyodik Bakım
  2. Land Rover Motor Lambası Nasıl Sıfırlanır
  3. BMW Servis Sıfırlama
Bize WhatsApp'tan Ulaşın!
1