land-rover-maslak-servisi-cnr-motors

Land Rover Maslak Servisi – CNR Motors

Land Rover Servisi – CNR Motors

CNR Motors Land Rover Maslak Servisi olarak, yeni Land Rover’ınızın gelecek tüm bakımlarını planlıyor ve zamanı geldiğinde sizi bilgilendiriyoruz. Yeni bir Rover Discovery veya Land Rover satın alma kararı sizin için önemlidir ve sürecin her adımında yanınızda olmak istiyoruz. Aracınızı mükemmel durumda tutmak emek ister, neyse ki tecrübeli ekibimiz Land Rover bakım ve onarımında yetkindir.

Land Rover bakımı pahalı mı?

Land Rover bakım fiyatları bazı durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Araca yapılan bakım çeşidi, kullanılan parçalar, motor yağı markası ve bakım periyodu gibi değişkenler fiyatı etkilemektedir. Land Rover marka araçların değerleri göz önüne alındığı zaman bakım fiyatları oldukça ekonomiktir ve aracın uzun dönemde değerini koruyabilmesi için göze alınması gereken bir masraftır. Land Rover Discovery Sport ve Range Rover Sport’unuzun performansını korumak için aracınızın periyodik bakımlarını aksatmamanız gerekir. Range Rover Velar’ınızın asfalta tutunması için bir kalibrasyon veya fren servisine ihtiyacı olduğunun farkında olsanız da önemsiz görünen bu randevular bile daha ciddi hasarların oluşmasını engelleyebilir. Tüm bu nedenler ve daha fazlası için uzatılmış garantiler ve ön ödemeli bakım planları sunuyoruz. Daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Servis ekibimiz, aracınızın sağlığını korumanız için size yardımcı olur, böylece yıllar boyu Land Rover sürüş keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Yalnızca Land Rover ve Range Rover modeliniz için oluşturulmuş OEM onaylı yedek parçaları kullanıyoruz. En yeni olanaklara ve iç konfora sahip şık bir Land Rover’a sahip olmanın yanı sıra aracınızın dış görünüşüyle dikkatleri üzerinize çekmek isteyebilirsiniz. Bunun için pasta-cila, seramik kaplama, folyo kaplama gibi hizmetleri iş ortaklarımızla birlikte gerçekleştiriyoruz. Aşağıdaki numaraya mesaj veya arama yoluyla ulaşarak servis randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Land Rover aracınızı servis merkezimizdeyken rahat salonumuzda bekleyebilirsiniz. Ya da işinize geri dönerken servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz, böylece hiçbir anı kaçırmazsınız. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, aracınızın keyfini çıkarmanız için gereken yüksek kaliteli servis hizmetini en hızlı şekilde sunuyor. Land Rover’ınızın bakımını tesisimizde yaptırmanın avantajlarını keşfedin.

Land Rover hangi ülkenin?

Land Rover, İngiltere menşeili bir markadır ve üretimlerini İngiltere’de gerçekleştirir. Ancak son yirmi yılda artan popülaritesi nedeniyle üretimini İngiltere dışındaki dört ülkeye genişletmiştir.

  • İngiltere — Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar
  • İngiltere — Land Rover Discovery Sport, Range Rover Evoque
  • Slovakya — Land Rover Discovery, Land Rover Defender
  • Brezilya — Land Rover Discovery Sport, Range Rover Evoque
  • Çin — Land Rover Discovery Sport, Range Rover Evoque
  • Hindistan — Land Rover Discovery Sport, Range Rover Evoque

Land Rover Range Rover farkı

Land Rover, markanın adıdır. Range Rover ise bir Land Rover modelidir, bu nedenle tam adı Land Rover Range Rover’dır.

Land Rover neden pahalı?

Marka geçmişi, lüks özellikleri ve pazarlaması, en çok satan lüks arazi araçlarından biri olmasını sağlıyor. Asıl cevap şudur: Range Rover’lar pahalıdır çünkü onları karşılayabilen insanlar markanın sunduğu vizyona, lükse ve prestije değer verirler.

Land Rover Maslak Servisi CNR Motors Hizmetinizde

Land Rover Maslak Servisi için daha uzağa gitmenize gerek yok. Atatürk Oto Sanayi 13. Sokakta sizleri ve aracınızı beklemekteyiz.

 

Diğer yazılara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  1. Bentley Servisi – CNR Motors
  2. Mercedes Servisi – CNR Motors
  3. Land Rover Servisi – CNR Motors
Bize WhatsApp'tan Ulaşın!
1