land-rover-servisi-defender

Land Rover Servisi – CNR Motors

Land Rover Servisi

Yaşadığınız bir sorun ile ilgili olarak hangi saatte olursa olsun destek talebinde bulunabilir ve yardım isteyebilirsiniz. Land Rover Servisi konusunda deneyim sahibi olan uzman ekibimiz ile sizlere daima yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Ayrıca servisteki aracınızın son durumu hakkında her zaman güncel bilgi alabilirsiniz. CNR Motors olarak her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetimizdir. Land Rover aracınızın her türlü periyodik bakım, onarım, yedek parça temini gibi işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Land Rover Servisi ile Orijinal Land Rover Alaşım Jantlar

Sadece normal yollarda araba sürüyorsanız normal jantlar yeterli gelecektir.
Ancak siz bir Land Rover kullanıyorsunuz.. Orijinal alaşım jantlar, tüm zorlu koşullarda her ihtiyacınızı karşılar.

 

Land Rover Servisi - CNR Motors

Güç

İdeal güç ve dayanıklılığın sürekliliği için alüminyum ve silikon alaşımdan üretilen orjinal jantlar, X ışını altında kontrol edilir; böylece mikroskobik çatlaklar da dahil olmak üzere her türlü sorun engellenir.

 

Dayanıklılık

Önce 3 aylık (toplam 12 haftalık), zorlayıcı bir dinamik korozyon testi gerçekleştirilir. Sonrasında orijinal alaşım jantlarımız, fren hidroliği, yakıt ve temizlik ürünleri gibi korozif sıvılara direnç için analiz edilir. Ve en sonunda da, toplam 1000 saatlik tuz püskürtme testi uygulanır. Bu tuz püskürtme testi, en soğuk ve en yıpratıcı kış koşullarından çok daha zorludur.

Denge

Denge standartlarına uygun ve geometrik açıdan son derece titizlikle tasarlanan orjinal alaşım jantlarımız, fren kaliperleri gibi bileşenler arasında güvenli bir mesafe sağlar. Böylece, hem normal asfalt yolda hem de arazide kusursuz bir kapasite sağlanır.

 

Land Rover Servisi - CNR Motors

Güvenlik

Sarkaç Darbe Testi, orjinal alaşım jant için en zayıf ve en güçlü noktalarda kaldırıma çarpma simülasyonunu uygular. Bu bir yapısal davranış testidir ve amacı, en iyi güvenlik ve darbe emilimini sağlayarak aracı , sürücüyü ve yolcuları korumaktır.

 

Diğer yazılarımıza da göz atmak isteyebilirsiniz:

  1. Bentley Servisi
  2. Mercedes Servisi
  3. Land Rover Motor Lambası Nasıl Sıfırlanır?
  4. Land Rover Maslak Servisi
  5. BMW Periyodik Bakım
Bize WhatsApp'tan Ulaşın!
1