range-rover-servisi-cnr-motors-periyodik-bakim

Range Rover Servisi CNR Motors Kalitesiyle Yanınızda

Range Rover Servisi CNR Motors Kalitesiyle Yanınızda

Bir Range Rover Servisi olan CNR Motors, periyodik bakım, orijinal parça ve aksesuar konusunda sizlere tam destek sağlarken, ihtiyaçlarınız doğrultusunda günlük araç kiralama, yol yardım hizmeti, vale hizmeti ve bakım paketleriyle de yanınızda.

Bakım paketi satın alarak tercih ettiğiniz araç için geçerli olan yaş veya kilometre limitine kadar (hangisi önce dolarsa) aşağıda belirtilen hizmetlerden sözleşmeniz kapsamında ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

 • Motor yağı
 • Periyodik bakım kapsamında hava fitresi, yakıt filtresi, mikro filtre değişimi
 • Fren hidroliği değişimi
 • Ön – arka fren balatalarının değişimi İikaz kabloları ve balata yağı dahil)
 • Ön – arka fren disklerinin değişimi
 • Periyodik bakım kapsamında silecek lastikleri değişimi
 • Silecek suyu
 • Soğutma sıvısı
 • Servis Defteri’nde belirtilen standart araç kontrolleri ve bakım kapsamı

 

range-rover-servisi-cnr-motors-yedek-parca

Range Rover marka aracınız için modern donanımlı servis ve deneyimli personeliyle İstanbul Maslak’ta hizmet veren CNR Motors, Range Rover marka aracınızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamak ve güvenliğinizi garanti almak adına daima hizmetinizdedir.

Range Rover’ınızın ihtiyaç duyduğu her türlü bakım ve servis hizmeti CNR Motors Range Rover Servis bünyesinde bulunan her biri kendi alanında tecrübeli, donanımlı ve uzman servis ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Otomobilinizin teşhis çalışmalarını yapmakta servisimiz öncelikli olarak gerekli olacak tüm işlemlerle ilgili size detaylıca bilgilendirme yapmaktadır. Elbette sizzler teknisyenlerimizin ön teşhis için çalıştığı sürede bekleme salonumuzda kahvenizi içerken, televizyon izleyerek, gazete okuyarak veya internette gezinti yaparak en konforlu şekilde vakit geçirebilirsiniz.

 

range-rover-servisi-cnr-motors

CNR Motors Range Rover Özel Servis ekibimiz tarafından Range Rover’ınızın  ön teşhisi gerçekleştirildikten ve sizotomobil sahipleri bilgilendirildikten sonra yine aynı özen ve profesyonellikle tüm bakım ve tamir işlemleri gerçekleştirilir. Range Rover marka aracınızdaki sorun tamamıyla ortadan kaldırıldıktan ve bundan emin olabilmek adına gerekli her türlü test yapıldıktan sonra aracınız size teslim edilir veya arzu ederseniz vale servis hizmetimiz sayesinde Range Rover’ınızı adresinizde teslim alabilirsiniz.

CNR Motors, serviste görev alan tüm teknisyenlerini ve teknik ekibini önemli aşamalardan geçirerek sisteminin bir parçası haline getirir.Böylece kalite ve güvenlikten asla taviz vermeden en kusursuz servis anlayışını benimser.

Diğer yazılara da göz atmak isteyebilirsiniz:

 1. Bentley Servisi – CNR Motors
 2. Mercedes Servisi – CNR Motors
 3. Land Rover Servisi – CNR Motors
 4. Aston Martin Servisi – CNR Motors
 5. Mini Cooper Servisi – CNR Motors
Bize WhatsApp'tan Ulaşın!
1