Image Alt
performance

Hakkımızda

Hakkımızda

Bizi Yakından
Tanıyın

Bir araç sahibi olmaya karar verdiğinde, seçimini özellikle lüksten, performanstan ve konfordan yana kullanmayı tercih eden pek çok müşterimizin kaliteli ve güvenilir hizmetlere uygun fiyatlarla ulaşamaması, araç bakım işlemlerinin zaman alan ve bu yüzden de sevilmeyen işlerin başında gelmesi CNR Motors'un ortaya çıkış fikrinin temelini oluşturmuştur.
Müşterilerimiz araç tercihlerinde bütçelerini yüksek tutarken sadece bir marka sadakatiyle değil, aynı zamanda ödedikleri bütçenin karşılığı olan yüksek kaliteli hizmet, dayanıklılık ve ulaşılabilirlik beklentisiyle hareket ederler. Biz de bunun bilinci ve sorumluluğu ile kurmuş olduğumuz ekiple, müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilmek önceliği ile hareket eden bir yapı oluşturduk.

Bunun yanı sıra, firma olarak, iş hacmimizi her geçen gün genişletmekte ve faaliyetlerimizi daha da artan bir ivme ile sürdürmekteyiz. Bu süreçte sektöründeki gelişmeleri yakından izleyen şirketimiz, proaktif bir yaklaşımla, gelecek yıllardaki sektörün büyüme trendlerine uygun olarak hazırlıklarına devam etmekte, müşterilerine en tatmin edici hizmeti sunma konusundaki kararlılığını geleceğe taşımak için gerekli adımları atmaktadır.
1978 yılından bu yana babadan oğula devreden üstün hizmet anlayışımızı, tecrübe ve servis geleneğimizi, en güncel teknolojiyi sistemimize entegre etme yoluyla birleştirerek ezber bozmaya devam ediyoruz. Türkiye'deki piyasa şartlarında ne yazık ki araç sahiplerinin kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti karşılaştırma yaparak alması gerçekten çok zor. Değişen parça ve işçilik kalitelerine göre farklı servislerden alınan farklı fiyatlar araç sahiplerinin güvenini zedeliyor ve güvenilir bir servis bulmayı zorlaştırıyor.

İşte bu sebepten dolayı, bizler, CNR Motors ailesi olarak üstün hizmet anlayışını hedef edinerek müşterilerimize, servis alanında, birçok farklı markayla hizmet vermeye devam etmekteyiz. Böylece müşterilerimizin kafasında oluşabilecek en ufak tereddütleri bile gidererek, servisimizden araçlarını teslim aldıklarında kusursuz bir tatmin yaşamalarını ilke ediniyoruz. Eğer sizin de sektördeki farklı fiyat ve hizmet kalitelerinden ötürü kafanız karışıksa, aracınızla birlikte dilediğiniz bir gün gelin misafirimiz olun. Buradan ayrıldığınızda aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacağından ve aracınızın geleceği ile ilgili hiçbir tereddüt yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu sıradan biz söz değil, hizmet taahhüdümüzdür.

CNR MOTORS

Hayallerini Gerçekleştirmek İçin Yapabileceklerimiz

Mekanik Onarım

BMW, Range Rover, Mini Cooper tüm araçlarınızın mekanik onarımları uzman ekibimiz tarafından yapılır.

01

Kaporta

Tüm araçlarınızın kaporta tamir ve onarımları profesyonel kadromuz ile yapılır.

02

Elektrik & Elektronik

Uzman ekibimiz elektrik aksamlarınızdada hep yanınızda.

03

Boya

Sektörün en büyük özel servislerinden birisi olan Cnr motors boya hizmetinde de yanınızda.

04

Yol Yardım

Sektörün en büyük özel servislerinden birisi olan Cnr motors 7/24 Hizmetinizde.

05

Ekspertiz

Araç alım ve satışlarınızda mutlaka uzman ekspertizlerden rapor alınarak işlem sağlayınız.

06
a
Bize WhatsApp'tan Ulaşın!
1