Bentley Servisi, Tamir ve Periyodik Bakım – CNR Motors

CNR Motors Bentley Özel Servis, Tamir ve Periyodik Bakım

ARACINIZI EVİNE GETİRİN, CNR MOTORS BENTLEY SERVİSİ

Bentley’inizi CNR MOTORS Bentley Servisi olarak bekliyoruz. Her türlü bakımlarının yanında, kaporta-boya, mekanik, elektrik ve tüm periyodik bakımlar, her biri kendi konusunda uzman kadromuz ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.

CNR MOTORS, Maslak, İstanbul. Tüm Bentley marka araçlarınıza özel Bentley servisimizde hizmet vermekteyiz. Ayrıca Bentley Yol Yardım için 7/24 telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bentley marka aracınızı son teknoloji bilgisayar sistemi ile tarayıp teşhis ediyoruz. Aracınız için en hızlı, en güvenli ve en ekonomik çözümleri üretiyoruz.

 

cnr-motors-bentley-servisi-turuncu

BENTLEY SERVİSİ PERİYODİK BAKIM

Her durumda öncelik verdiğimiz müşteri memnuniyeti ile sizi ağırladığımız servisimizde Bentley marka araçlarınıza yılda en az bir defa yapılması gereken bakımdır.

CNR MOTORS’DA BENTLEY SAHİPLERİNİN HER TÜRLÜ İHTİYACI KARŞILANMAKTADIR.

Her biri kendi alanında uzman olan ustalarımız ve servis ekibimiz ile Bentley marka aracınıza yapılan değişim ve onarımlar ile araç ömrü maksimize edilir.

Bentley periyodik bakımda yapılan işlemler:

cnr-motors-bentley-servisi-elektrikli

BENTLEY SERVİSİ BAKIM ONARIM

Teknolojik ve mekanik açıdan son derece karmaşık olan ve onbinlerce parçadan oluşan Bentley model araçlarınızın, periyodik bakım ve hasar onarımlarına ihtiyaçları vardır.

Pek çok karmaşık işlem ve bazı onarımlarda ise özel takım ve diagnostic textbook gerekmektedir. En ileri teknoloji ile donatılmış Bentley araçlarınızda ise bu ihtiyaç daha da fazladır. CNR MOTORS Bentley özel oto servisi olarak, profesyonel bilgi, deneyim ve en modern donanımla her türlü ihtiyacınızda yanınızdadır.

BENTLEY SERVİSİ VE BENTLEY ORİJİNAL PARÇALARI

Klasik, spor veya modern bir Bentley’iniz mi var? Hiç fark etmez. Bentley’iniz bakımı, korunması ve onarımı için gereken ilgiyi göstereceğimizden şüpheniz olmasın. Ve orijinal parçalar sayesinde, Bentley marka aracınızın daima orjinal kalacağindan emin olabilirsiniz.

BENTLEY SERVİSİ BAKIM PAKETİ

Teknolojik olarak en ileri seviyede ekipman ve parçalarla donatılmış olan Bentley’inizin senelik olarak bakıma girmesi şarttır.

Diğer yazılara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  1. Mercedes Servisi – CNR Motors
  2. Land Rover Servisi – CNR Motors
  3. Aston Martin Servisi – CNR Motors
  4. Mini Cooper Servisi – CNR Motors
Bize WhatsApp'tan Ulaşın!
1